Розумний будинок у вашому смартфоні!

Дізнатись більше

Переглянути відео

Залишити заявку

Керуйте всіма розумними пристроями із єдиного застосунку ОМО

  • Відчиняйте зі смартфона двері та входи, які обладнані системою ОМО, можна додати в єдиний застосунок ОМО і відчиняти їх зручно в один клік. Більше не потрібно носити з собою ключі та магнітні брелоки.
  • Відчиняйте двері з NFC просто приклавши смартфон до ОМО-зчитувача біля дверей. Функція тимчасово доступна тільки для власників смартфонів на ОС Android. Додатково можна замовити NFC-брелок або NFC-карту.
  • Доступ за розпізнаванням обличчя - якщо у під’їзді або біля дверей встановлена камера відеоспостереження, яка приєднана до системи ОМО, ви можете скористатися технологією FaceID, щоб зайти до приміщення.
  • Відчиняйте двері голосом - власники iPhone можуть налаштувати в смартфоні функцію голосового помічника. Скажіть: «ОМО, відкрий двері» — і заходьте.

Після інсталювання та реєстрації в застосунку вводьте адресу свого житла, отримуйте мобільний ключ і користуйтесь послугами ОМО. Абоненти провайдера Павутина мають можливість до кінця року безкоштовно користуватись послугами розумного будинку.

app-logo app-logo